Skip to main content

Pěšky džunglí do Ztraceného města [Live Stream]

By 29.4.202011 května, 2020Akce
Pěšky džunglí do Ztraceného města Sierrra Nevada de Santa Marta, Kolumbie Mart Eslem a David Surý

V sobotu 2. května 2020 od 20.00 hodin proběhne díky Kavárně dobrodruha a Klubu Kangelo náš historicky první live streamová cestovatelská beseda „Pěšky džunglí do Ztraceného města”.

Mart Eslem & David Surý

Umíte si představit, jaké to je vyrůstat v naprosté tmě?
Chcete poznat kulturu, která žije stále stejně jako obyvatelstvo předkolumbovské Ameriky?
Pak se s námi vydejte tam, kde jediným dopravním prostředkem jsou muly nebo vaše vlastní nohy.

Ústečtí cestovatelé a filmaři nás zavedou do kolumbijského pohoří Sierra Nevada de Santa Marta. V neprostupné džungli, kde ještě před pár lety vládli narkobaroni, žijí potomci dávné kultury Tairona, která se do nedostupných hor schovala před španělskými dobyvateli. Několikadenní trek úchvatnou přírodou vede do tzv. Ztraceného města (Ciudad Perdida). V oblasti žijí kmeny Kogi, Arhuaka, Kankuamo a Wiwa. Naslouchají moudrým radám svých kněží, kteří se jmenují mamové (mamas). Mamové pokládají svůj lid za staršího bratra, pověřeného o péči o dobro srdce světa. Zbytek světa a tedy i naší západní civilizaci pokládají za mladšího bratra. Mamové nic nepředpovídají, pouze se snaží říci a upřímně věří v to, že jestli se nezměníme, svět zahyne. Přestane být plodný…

E-Vstupenky: přes smsticket.cz

ODKAZ NA LIVESTREAM SKUPINU: kangelo.club (klíč obdržíte na email před akcí a nebo následně po zakoupení přístupu k záznamu)

Můžete si zakoupit i přístup k záznamu > zde.
Pozor je třeba se registrovat.

marteslem.cz    davidsury.cz    Událost na FB Kavárna dobrodruha