Benefiční aukce pro Hospic sv. Štěpána, Litoměřice [2019]

By 17.3.2019 2 května, 2019 Akce
Benefiční aukční večer pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích | úterý 4. dubna 2019 na hradě v Litoměřicích

I v roce 2019 jsem se rozhodl věnovat dvě fotografie:
Rub-al-Khali – Prázdný prostor [Sultanát Omán] London eye – Londýnské oko [England] Litoměřickému hospici.

Pokud byste měli o tuto fotografii zájem (vytištěná na plátně o rozměru 90×60 cm), můžete si ji vydražit na benefiční aukci v Litoměřicích. Samozřejmě doražte dražit i jiné než jen mé výtvory 🙂 Například krásné kresby mého kolegy a kamaráda Jirky Svobody – Květ prstnatce májového a Stehlík. Jirka Svoboda je mimo jiné autorem knih Tajemství Českého středohoří a Zázračné České středohoří.

Kdy? Ve čtvrtek 4. dubna 2019 od 18.00 hodin na hradě v Litoměřicích.

Večerem vás budou provázet: Veronika Lánská, Antonín Štěpanovský
Violoncellové trio: Jana Knotte, DiS., Marie Puldová, Nikol Loskotová
Klavírní improvizace: Alžběta Kroupová, Vojtěch Linhart

Veškeré detaily této slavnostní akce si můžete přečíst zdezde.
Tato akce má i svou událost na Facebooku.

Přehlednou aukční nabídku a vše důležité o aukci najdete na:
www.aukce.prohospic.cz
Již pošesté připravuje Hospic sv. Štěpána BENEFIČNÍ AUKČNÍ VEČER, při kterém se budou dražit nejen umělecká díla, ale i mnoho zajímavých fotografií, objektů a dokonce i zážitků.
Veškerý výtěžek aukce je určen na podporu Hospice sv. Štěpána a jeho služeb. Hospic sv. Štěpána se již 18 let stará o nevyléčitelně nemocné pacienty.  Na provoz tohoto zařízení je stále nutné získávat prostředky od dárců nebo z benefičních akcí. Tato AUKCE je jednou z nich a je pro hospic významnou pomocí pro získání finančních prostředků.Umělci nezištně darují a účastníci aukce svým nákupem v aukci pomáhají hospici. Tento večer je tak příležitostí jak pro umělce a fotografy, tak i pro ty, kteří touto cestou chtějí hospic podpořit a zároveň dražbou získat některý z uměleckých předmětů či zážitků.
Přijďte se pobavit, potkat se  se zajímavými lidmi,
získat krásná díla a zároveň pomáhat.
Výtěžek z celé aukce je určen na podporu Hospice sv. Štěpána. Konkrétně na vzdělávání části našeho týmu během tohoto roku, a to především v dětské paliativní péči. Tato potřeba vyvstala již v závěru minulého roku, kdy jsme do domácí hospicové péče přijali prvního dětského pacienta. Sami vnímáme, že je třeba se na podobné situace poctivě a odpovědně připravit. Práce s dětskými nevyléčitelně nemocnými pacienty a jejich rodinami je v mnohém specifická a klade na zdravotnický tým velké nároky. Rozhodli jsme se tedy větší část dárcovské podpory směrovat především na vzdělávání v této oblasti.  Chceme, aby děti s nevyléčitelným onemocněním, mohly čas své nemoci, a bohužel i závěr života, trávit v náručí  svých nejbližších doma.
S podporou domácí hospicové péče je to v mnohých případech možné.
Věříme, že Vám tato naše vize není cizí a rádi ji podpoříte třeba účastí na naší benefiční aukci.
Těšíme se na Vás!
Za Hospic sv. Štěpána
Zuzana Legnerová
PR, Péče o dárce