Benefiční aukce pro Hospic sv. Štěpána – jak to dopadlo? [2017]

By 30.3.2017 30 listopadu, 2018 Akce

V aukci se vydražila díla za 154 820 Kč!

Fotografie mého kolegy a kamaráda Jiřího Svobody se vydražily za skvělých 3200 Kč.
Mé fotografie za úžasných 7900 Kč! > detaily zde

Oba jsme si s Jirkou vydražili celkem tři díla jiných autorů za celkovou částku 2800 Kč.

Na akci byla opět skvělá atmosféra a mám radost, že se jsme se na ní mohli s Jirkou opět podílet a trochu i přispět!
Chcete.li přispět i vy, dražit můžete dál.

Foto Deník/Karel Pech

Další informace

Vážení přátelé, dárci uměleckých děl, zážitků a objektů, ještě jednou mnohokrát děkujeme za darované obrazy, objekty či zážitky do naší hospicové aukce. Velmi si Vašeho daru vážíme.

Vaše díla se vydražila celkem za 154 820 Kč. To je krásná částka, která pokryje téměř 62 dní domácí hospicové péče pro jednoho pacienta. 2 měsíce pro těžce nemocného člověka je vzácný čas, který může strávit v klidu, bez bolesti se svými nejbližšími. Takže velmi vzácný dar!

Nevydražená díla jsou zařazena do poaukčního prodeje na www.aukce.prohospic.cz.
Za pozornost stojí rozhodně broušená váza z uranového skla od Jana Huňáta, historické hodiny nebo suchý pastel od Ladislava Pulkrábka, ale i další. Pokud máte zájem, sledujte tyto stránky. Nebo kdybyste věděli o někom, kdo sbírá starožitnosti, nebo chce investovat do moderního broušeného objektu a zároveň pomoci pacientům v hospici tak, jako vy, budeme rádi, když tuto nabídku přepošlete svým známým.

Děkujeme i Vám všem, kteří jste mohli být osobně na aukci za milou společnost.
Věříme, že i pro Vás to byl pěkný zážitek. Je fajn, že Vaše umění pomáhá.

Zde můžete nahlédnout do fotogalerie.

Děkujeme!
Zuzana Legnerová
Fundraising, terapeut

Vážení přátelé,
pomáhat hospici a nakupovat pěkná díla můžete i přesto, že benefiční večer skončil. Možná jste se na aukci nedostali, nebo jste se také nestihli rychle rozhodnout, zda koupit či nekoupit, přihodit či nepřihodit…. Teď na to máte ještě čas…

Ode dneška je zahájen benefiční poaukční prodej na www.aukce.prohospic.cz.

Do prodeje jsou zařazena díla, která nebyla vydražena při benefičním večeru. To však neubírá nic na jejich kvalitě. Naopak, na své nové majitele čekají některé velmi vzácné kousky jako např. historické hodiny Westminster, či sklářský skvost – broušená a leštěná váza z uranového skla od litoměřického skláře Jana Huňáta.

Do konce dubna můžete nabízet částky, za které chcete dílo pořídit. Nabídky zasílejte na e-mail:  aukce@prohospic.cz. Částky budou průběžně aktualizovány, pokud někdo nabídne cenu vyšší. Nabídky lze opakovat.

Jistě víte i o dalších zájemcích, kteří by rádi něco z nabízených objektů pořídili, budeme rádi, pokud jim tuto nabídku přepošlete.

Výtěžek z tohoto prodeje je opět určen na podporu domácího hospice, jehož služby zatím nejsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami. Např. při nákupu za 1000 Kč přispějete hospici částkou, za kterou můžeme pořídit léky proti bolesti pro jednoho pacienta téměř na 1 týden. Pro těžce nemocného je 1 týden, velmi vzácným časem, který může strávit v klidu a hlavně bez bolesti, se svou rodinou a blízkými. A to i třeba i díky Vám a dalším dárcům.

Za případnou koupi předem děkujeme.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Zuzana Legnerová
Fundraising, terapeut

Benefiční aukční večer litoměřického hospice byl úspěšný

Litoměřice – Benefiční aukční večer Hospici svatého Štěpána, který se konal ve středu v prostorách Hradu Litoměřice, vynesl téměř 155 tisíc korun.

„Peníze z aukce budou použity na zajištění péče o pacienty domácího hospice,“ uvedla za hospic Irena Vodičková a doplnila, že hospic velmi děkuje všem účastníkům aukce a velmi si váží podpory, kterou hospic z jejich strany má.

Další větší společenskou akcí, kterou litoměřický hospic chystá, bude třetí ročník Běhu pro hospic. Uskuteční se v sobotu 3. června.

Veškeré informace o běhu zájemci najdou na webových stránkách hospice.

Celý článek je zde i s fotogalerií.

Leave a Reply