Mart Eslem & David Surý

Fotografická výstava cestovatelů Marta Eslema a Davida Surého. Přátelé a kamarádi z Ústí nad Labem, kteří společně cestují deset let.

Na výstavě jsou k vidění převážně krajinářské, reportážní a street fotografie z Panamy, Kostariky, Nikaragui, Londýna, Ománu, Madagaskaru, Komorských ostrovů, Kolumbie, Íránu, Antarktidy, Havaje, Islandu, Korsiky, Malorky, Sicílie.

1. – 30. listopadu 2022
vernisáž výstavy 4. 11. od 17 hodin

OC Centrum Pivovar
Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná, Děčín

Událost na Facebooku zde

Během vernisáže proběhne i promítání fotografií a videí na plátně s komentářem.
Těšíme se na vás! M. a D.

Výstava je otevřena v pondělí–neděle
od 8:00–21:00 hodin

Komentované prohlídky výstavy

Máte zájem o komentovanou prohlídku?

Dejte nám vědět
Napište a můžeme domluvit osobní prohlídku individuálně.
david@davidsury.cz

Mart Eslem

Vlastním jménem Martin Šlambor, žije a podniká v Ústí nad Labem. Povoláním podnikatel, duší cestovatel. Jeho nejoblíbenějším kontinentem je Jižní Amerika a doposud navštívil 95 zemí světa a všechny kontinenty. Hovoří italsky, anglicky, španělsky, rusky a se zájmem proniká do tajů arabštiny.

Vydal dvě knihy o Antarktidě: „Již zbývá jen Antarktida“ a „Dobrodružství jachty Bona Terra“. Zážitky z cest prezentuje i ve svých filmech, některé z nich získaly i různá ocenění. Pořádá přednášky, promítání, talk-show, publikuje reportáže a články z cest.
Jeho životním krédem a heslem je: „Až se jednou, na úplném konci života, bude promítat film, nechť je na co se dívat!“

www.marteslem.cz

David Surý

Grafik, fotograf, kameraman, cestovatel. Žije a podniká v Ústí nad Labem. Spolupracuje na projektech: imaginemedia.cz a zazracnestredohori.cz

Navštívil 30 zemí a jeho cestovatelskými láskami se staly Nicaragua a Írán. Nejraději fotí reportážní a street fotografii. Na svých toulkách světem zaznamenává krásy přírody, měst a také se snaží zachytit každodenní život obyčejných lidí. Je autorem videoklipů pro kapelu Toxic People a písničkáře Petra Lüftnera. Za své cestopisy získal několik ocenění.

Spolu s kamarády z Imagine Media, vydal několik knih o Českém středohoří a Krušných horách (www.zazracnestredohori.cz). Také je spoluautorem knihy o filmu Jan Žižka (www.janzizkakniha.cz).

www.davidsury.cz

Společně s Davidem Surým produkuje videopořady Na palubě (neobvyklé životní příběhy) a Cestovatelský jukebox (žážitky a historky z cest) – najdete na www.stream.cz

Veškeré fotografie z výstavy si můžete zakoupit.

Můžete si zakoupit jakoukoli fotografii, která je na výstavě k vidění kdykoli v průběhu výstavy. Nemusíte čekat na skončení výstavy 🙂 Stačí si ji vyfotit do mobilu a zaslat email.

Fotografie na papíře A4 – cena 100 Kč/ks // A3 – cena 150 Kč/ks
Fotografie jako soubor pohlednic – cena 100 Kč/sada 5 ks
Fotografie jako obraz na plátně, 900×600 mm – cena 2500 Kč/ks > tipy najdete zde
Vystavená fotoplátna na výstavě jsou za 1250 Kč/ks

Možné jsou i další různé formáty a varianty tisku. V případě zájmu mne kontaktujte na david@davidsury.cz